MORAVE.Cz, s.r.o.

Elektronická Zabezpečovací Signalizace - Bezpečnostní systémy EZS


Galaxy Naše společnost dodává a instaluje prvky zabezpečovací signalizace  jak pro malé objekty (rodinné domy, kanceláře) tak i pro velké komerční objekty s vyššími nároky na detekci poplachů a jejich následné vyhodnocení a ohlášení. Svým zákazníkům nabízíme více jak 20 let zkušeností v oboru elektronického zabezpečení.

Náš sortiment zahrnuje přední výrobce poplachových systému jako jsou například systémy Galaxy a MB series výrobce Honeywell, Pro Sys výrobce RISCO Group, Power a Maxys výrobce DSC a bezdrátových systémů Jablotron, Texecom a mnoho jiných.

Zákazníka vždy osobně navštívíme a vytvoříme individuální nabídku s vhodným řešenímPIR_stropni elektronického zabezpečení. Na všechny naše dodávky poskytujeme záruční i pozáruční servis. Zároveň nabízíme našimi zákazníky velmi oblíbené servisní smlouvy, jenž zahrnují za předem smluvený poplatek pravidelné intervalové odborné prohlídky a odzkoušení zabezpečovacích systémů. Pro tyto účely má naše společnost MORAVE.Cz, s.r.o. vyhrazeno samostatné servisní oddělení.

 

MORAVE.Cz, s.r.o.
© Všechna práva vyhrazena

MORAVE.Cz, s.r.o.
Uničovská 44, 787 01 Šumperk
tel.: 777 820 886, email: info@morave.cz
O společnosti |  Kontakt |  RSS |  Mapa stránek

Naši patrneři:
www.adiglobal.cz www.intelek.cz www.ewf.cz www.tssgroup.cz www.technopark.cz www.climax.cz
www.esser.cz www.schrack-seconet.com/cs/ www.dexon.cz www.mobatime.cz