MORAVE.Cz, s.r.o.

Automatické závory


Automatické závory

Všechny typy automatických závor z našeho sortimentu jsou konstruované pro nepřetržité použití. Jsou tedy vhodné jak pro vjezdy s nižším provozem, tak pro vjezdy s četným pohybem vozidel.

Ke všem závorám je možné dodat bohaté příslušenství pro uspokojení nejrůznějších potřeb daných vjezdů. Z nejzajímavějších to jsou například automatické výjezdové detektory vozidel, které umožní vyjetí vozidla z objektu bez nutnosti vyslání povelu k otevření závory. Další neopominutelnou funkcí je možnost závoru v obou směrech ovládat pomocí interkomů, bezdotykových karet či mobilními telefony.

Ideálním řešením pro každou závoru je osobní konzultace, kterou bezplatně rádi vyhovíme každému zákazníkovi. Sortiment naší společnosti zahrnuje automatické závory výrobců NICE s.p.a. a BFT.

 

Závory s délkou ramene do 4 metrů

Jedná se o základní typy závor. Rychlost zdvihu ramene 3 až 5 sekund, podle typu závory. Výkon motoru se pohybuje od 100 do 300W. Bezpečnost užívání zajišťují reversní systém v základní výbavě, optické závory a nárazová lišta na přání zákazníka.

Závora wil 4

wil4 wil4_rozmery

 

Závory s délkou ramene do 6 metrů

Závory s prodlouženou délkou ramene pro širší vjezdy. Čas zdvihu 5-10 sekund, dle typu závory. Rameno je možné umístit vlevo nebo v pravo.  Možnost použití dvou závor proti sobě pro širší vjezdy. Bezpečnost je zajištěna reversním systémem v základní výbavě, optickou závorou a nárazovou lištou na přání zákazníka.

Závora signo 6

signo6 signo6_rozmery

 

Závory s délkou ramene až 9 metrů

Závory pro velmi široké vjezdy. Jejich využití je především v průmyslových objektech. Možnost nepřetržitého provozu i s maximální délkou ramene. Bohaté příslušenství jako jsou  záclona pro ráhno, led výstražná světla, zalamovací kloub.

Závora  bayt 980

bayt bayt_zaclona bayt_rozmery

 

MORAVE.Cz, s.r.o.
© Všechna práva vyhrazena

MORAVE.Cz, s.r.o.
Uničovská 44, 787 01 Šumperk
tel.: 777 820 886, email: info@morave.cz
O společnosti |  Kontakt |  RSS |  Mapa stránek

Naši patrneři:
www.adiglobal.cz www.intelek.cz www.ewf.cz www.tssgroup.cz www.technopark.cz www.climax.cz
www.esser.cz www.schrack-seconet.com/cs/ www.dexon.cz www.mobatime.cz